Automobilių nuomos sąlygos


Nuomojant automobilį, nuomininkas privalo pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Pasiimdamas automobilį, nuomininkas susimoka už visą nuomos laikotarpį, bei palieka užstatą, kurio dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio (nuo 200€  iki 500€). Užstatą galima palikti grynais, kortele arba pavedimu. Grąžnus autombilį nepasibaigus sutarties laikui, nepanaudota suma negrąžinama.  

Draudimas:
Į kainą įskaičiuotas privalomasis ir KASKO draudimai (su numatyta išskaita). Siūlome galimybę už papildomą mokestį užsisakyti papildomą draudimą, kuris sumažina Jūsų atsakomybę .

1. Papildomas draudimas suteikia apsaugą nuo smulkių įbrėžimų ant kėbulo nepriklausomai nuo to ar žalą padarė nuomininkas ar trečias asmuo. (Galioja tik 1 įvykiui). Kaina nuo 10 eur/parai

2. Papildomas stiklų ir padangų draudimas suteikia apsaugą nuo stiklo ir padangų apgadinimo nepriklausomai nuo to ar žalą padarė nuomininkas ar trečias asmuo. (Galioja tik 1 įvykiui). Kaina nuo 5 eur/parai Išvyka į užsienį:
Draudžiama išvykti už Lietuvos ribų prieš tai nesuderinus to su Nuomotoju. Ne visi automobiliai išleidžiami į užsienio šalis (rezervuojant konkretų automobilį, būtina informuoti apie galimus kelionės planus). Sąlygos išvažiuoti į užsienį, derinamos individualiai.

Amžiaus ir vairavimo stažo ribojimai:
Vairuotojų amžiaus bei vairavimo stažo reikalavimai priklauso nuo pasirinkto automobilio (teirautis atskirai).
Minimalus vairavimo stažas - 2m.
Visiems BMW modeliams, 2018m AUDI A3, Jaguar XF , HONDA bei mikroautobusams VW Transporter būtinas 5m vairavimo stažas ir 25m amžius. 

Į nuomos kainą įeina:
Draudimas;
Techninis aptarnavimas;
Pagalba kelyje.

Nuomos terminas
Minimalus nuomos periodas  - darbo diena,
Maksimalus terminas – neribotas.
Vienai parai išankstinė rezervacija priimama tik Jaguar XF automobiliui. 
Nuomotojas pasilieka teisę atšaukti išankstinę rezervaciją atsitikus nenumatytiems atvejams (automobilio gedimo, apgadinimo, avarijos atvejais). Atšaukimo atveju Nuomotojas įsipareigoja grąžinti paliktą avansą. Jokie kiti galimi nuostoliai neatlyginami.
Siūlome ilgalaikę pasirinkto automobilio nuomą. Kaina bei sąlygos derinamos individualiai.

Pristatymas ir grąžinimas
 Grąžinant išsinuomotą  automobilį ne darbo metu, Nuomininkas palieka automobilį vienoje iš nurodytų aikštelių (Tilžės 110a arba Nuklono g. 3).   Automobilio plovimo/tvarkymo mokestis - 15 - 20 € (jei automobilį nuomininkas grąžina netvarkytą). Į valymo mokestį įskaičiuotas išorės plovimas bei vidaus  siurbliavimas.  Nuomotojas pasilieka teisę reikalauti didesnio valymo mokesčio, jei po automobilio nuomos reikalingas  salono plovimas.

Baudos:
Pametus automobilio dokumentus, raktus, sugadinus padangą, numatoma bauda (jos dydis priklauso nuo konkrečios situacijos). Visais nenumatytais atvejais stengiamės rasti abiems pusėms priimtiną kompromisą.

Degalai:
Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku ir turi būti grąžintas su pilnu kuro baku. Grąžinus ne pilnu baku, taikomas 20 proc. (nuo sumos) užpylimo mokestis + kuras.


| Populiariausi automobiliai

BLACK M Išsinuomok BMW F30 M, 2018m
Išsinuomok BMW F30 M, 2018m

Nuoma darbo dienai - 65€

Peržiūrėti

JONAS Išsinuomok Baltą BMW F30, 2014m
Išsinuomok Baltą BMW F30, 2014m

Nuoma darbo dienai - 50€

Peržiūrėti

Audra Išsinuomok Audi A3, 2018m
Išsinuomok Audi A3, 2018m

Nuoma darbo dienai - 50€

Peržiūrėti

4x4 Išsinuomok Kia Sportage, 2021m
Išsinuomok Kia Sportage, 2021m

Nuoma darbo dienai - 45€

Peržiūrėti

HIBRIDINIS Išsinuomok Ford C-Max, 2018m
Išsinuomok Ford C-Max, 2018m

Nuoma darbo dienai - 35€

Peržiūrėti

9 vietų Išsinuomok Volkswagen Transporter (9 vietų), 2017m
Išsinuomok Volkswagen Transporter (9 vietų), 2017m

Nuoma darbo dienai - 45€

Peržiūrėti